Cadillac, Buick i Oldsmobile dodały klimatyzację jako opcję w niektórych swoich modelach w roku 1953. wszystkie te systemy Frigidaire używały oddzielnych komponentów montowanych na silniku i tułowiu. W 1954 roku Ambasador Nash jako pierwszy amerykański samochód w Ameryce wprowadził w roku 1954 w pełni zintegrowany system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a firma Nash-Kelvinator wykorzystała swoje

Lakiernik przy pracy w warsztacie blacharsko-lakierniczym

Potrzeba lub konieczność odstawienia samochodu do warsztatu blacharsko-lakierniczego oznacza możliwość oddania własnego auta w ręce fachowców. Możesz wtedy oczekiwać zadowalających efektów zarówno w przypadku niewielkich napraw, jak też znacznie bardziej zaawansowanych działań, obejmujących na przykład większą część nadwozia.

Moc silnika dzięki chip tuningowi

Zalety chip tuningu w silnikach diesla

Chip tuningu kojarzony jest dość słusznie ze sposobem na podrasowanie samochodu. Jego głównym celem jest bowiem podniesienie mocy silnika w dieslach. Warto pamiętać, że na tym jednak zalety chipowania auta się nie kończą. Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać, poddając silnik samochodu chip tunningowi.